Jdi na obsah Jdi na menu
 

Naše pravidla nejsou nijak složitá a není jich mnoho. Toto diskusní fórum slouží k výměně názorů a zodpovídání dotazů týkajících se především fotbalového klubu TJ SOKOL LOVČIČKY a prostě všeho, co s ním alespoň trochu souvisí.

Vítáni jsou všichni slušní diskutéři, kteří mají co říci ostatním a nebo se od ostatních chtějí dozvědět jejich názor.

Všechny příspěvky musejí být podepsány. A to tak, aby většina ostatních uživatelů
(i administrátora) věděla o koho se jedná.

Nechceme zde tedy žádné vulgarizmy a urážky, nebo osobní napadání. Ctíme názory ostatních i když s nimi nemusíme souhlasit a to samé očekáváme i od všech, kteří zde budou zanechávat své příspěvky.

Jako provozovatelé tohoto diskusního fóra si vyhrazujeme právo odstranění nevhodných příspěvků, případně zamezení přístupu těm diskutérům, kteří budou tato jednoduchá pravidla opakovaně porušovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

TJS

(Marinek RMCF 1902, 7. 8. 2011 17:52)

Gratulace B týmu k první výhře. jestli to tak půjde dál, tak to bude super. budou chodit lidi a všechno bude OK. Jinak k sobotě, jak říkal Zidan - paráda. Výborná akce, hodně lidí, výborná organizace a přístup, bavilo mně to a snad taková parta vydrží co nejdýl.

SUPER AKCE!!!

(Zidan, 7. 8. 2011 8:38)

Čus lidi.
Včera to byla super akce!!!
Rád bych poděkoval všem kteří se zůčastnili a podpořili tím náš klub.
Hlavně bych chtěl vyzvednout stréca Bače tíky němuž se to celé uspořádolo a bylo to fakt super.
No a taky nesmíme zapomenout na všechny pomocníky a dobrovolníky díky kterým by se to nedalo vůbec zvládnout.
Takže ještě jednou DÍKY MOC VŠEM a snad se znovu zase spolu sejdeme na nějaké akci.

Re: SUPER AKCE!!!

(Mirus, 7. 8. 2011 10:47)

Přesně super akce, velká účast a taky vyhranej turnaj v nohecu :)

akce

(spartan, 2. 8. 2011 16:08)

Maro, v sobotu delame na hřisti akci pro lidi,potřebujem každou pomocnou ruku,tak s tebou počitame.snad z toho taky neco vydelame,což jak viš potřebujem.! tim mužeš začit s tou pomocí.

Re: akce

(Marinek RMCF 1902, 3. 8. 2011 8:25)

Ok v kolik a pudu pomoct ...

Pro Marka,bod číslo 2.

(Zidan, 1. 8. 2011 17:42)

Jsem rád,že si se nabídl a beru tě za slovo,takže spoléhám na to,že to co si všechno napsal v bodu 2. taky uděláš.

Já se tady taky nechci hádat nebo tě osočovat.

Jen jsem ti chtěl vysvětlit,že osobní iniciativě se meze nekladou.
A taky než se tady budeš zase rozepisovat o některých věcech tak aby jsi si zjistil jak se věci mají a pak se vyhneme některým nedorozuměním.

Probereme to na trenále,tam ti to vysvětlím ať se tady nedohadujeme.

Re: Pro Marka,bod číslo 2.

(Marinek RMCF 1902, 2. 8. 2011 9:42)

OK Zidan, nevybouřené mládí je pryč, domluvíme se jako chlapi. nic neberu špatně, a to co sem napsal, to taky udělám, s tím počítej. a co se týče toho vlasty, tak v tom fotbale pořád figuruje: domlouvá přáteláky, přestupy, rozhodčí atd atd. pořád je v tom jeho jméno a jeho vliv. vlasta je největší obětavec kterýho znám, je to dobře ale on zná jenom fotbal a nic jinýho, takže nechápe logický věci ohledně žáků nebo jiných věcí a to mě vadí a ty ani bača mu neřeknete NE nbo je to jinak, přitom tu pozici trenérů A týmu máte a můžete !!!

Re: Re: Pro Marka,bod číslo 2.

(1878, 2. 8. 2011 14:51)

Vy se pořád domlouváte,ale kde nic,tu nic?
Na jedné straně blouznění a na druhé straně holá skutečnost.
Takže asi takhle:Kostelní zvon odbíjí pulnoc.Hospoda zavírá. Naši pivaři ještě chvilku posedí, dopijí svá piva, sračkovitá brna, a pak se pomalu zvednou a jdou domů. Náves je pustá, i křovinořez utichl. Prázdné pivní lahve jsou vzorně seřazeny před obchodem. Jen letadla dál přelétávají po lhostejně obloze, jako by se tady dole nic nedělo...
Ale trávník na hřišti se opravdu zlepšil.Jinak je vše při starém jako před 5 roky.

Re: Re: Re: Pro Marka,bod číslo 2.

(Marinek RMCF 1902, 3. 8. 2011 8:24)

přišel čas na změnu orfi !!!

For Zidane a Bača

(Marinek RMCF 1902, 2. 8. 2011 12:43)

Jak sem psal, tak tréninky každých 14 dnů kvůli práci, takže tento týden se nepotkáme. Příští týden se uvidíme, tak můžem spolu všechno probrat a všechno přehodnotit a změnit. Slíbil sem, že se do toho pustím a to taky splním. Proberu s vama jak, co je potřeba a další věci ohledně fotbalu obecně a ohledně zázemí a vnitřních věcí klubu. V pondělí je trénink, takže to nic, ale v úterý bysme se mohli sejít, klidně ani s Martinem Hudcem a všechno probrat, víc hlav, víc názorů, zkušeností atd... Já do toho pudu, ale chcu abyste věděli jak, popřípadě si nechám poradit a vysvětlit situaci a nebo s něčím pomoct. Takže úterý v 18:00 na hřišťu !!!

Na uklidnění nálady, k tanci a poslechu. A pro toho vašeho Radouše...

(John Terry, 2. 8. 2011 1:44)

http://www.youtube.com/watch?v=ASKPFX7OAJM

Hřiště

(Marinek RMCF 1902, 31. 7. 2011 11:44)

Další věc mě zamrzela ohledně úpravy hřiště. proč sme se nedomluvili klidně 4 lidi a nešli na to hřiště tam něco udělat, proč se na to všichni vykašlali? mluvil sem o tom s pavlem maršálkem a s jinýma hráčama, jo jo pudem a uděláme něco a co sme udělali, jedno velký nic, ani ti lidi si nebudou mít kde sednout, ty roztrhaný sítě budou furt strašit, nový balony, o kterých se mluví milion let sou v nedohlednu a dalších tisíc věcí, který by zpříjemnili život nejenom hráčům ale hlavně fanouškům, protože si si to zaslouží nejvíc, hrajeme pro ně a pro sebe hlavně, nehrajem pro vlasty nbo pro obec nebo pro blbou tabulku !!! mohli sme na tom hřišťu za ty 2 měsíce udělat tolik práce, že by to celý zázemí klubu bylo lepší a hned by to jinak vypadalo a měl bych z toho osobně dobrej pocit, když bych tam makal a pak mohl hrávat, to mě těší nějakej vlasta nebo vedení nebo tabulka je mě u prcky !!! smysl fotbalu na vesnici by měla být parta kluků, jako základ, která se postará o pohodlí hřiště a fanoušků, a fanoušci na zápas přijdou do pěknýho a novýho prostředí a odvěčí se tím, že budou fandit a bavit se fotbalem, tak jak to dělali do teď v čele s nsmrtelným Banishem, kterýho si jako fanouška skalního nesmírně vážím. A věřím tomu, že mu je jedo kdo hraje a jak hraje, hlavně že se všichni baví a drží spolu. Nikdy to bohužel nebude dobrý, pokud trenéři a vedení týmu nezmění svůj postoj a pohled na věc... !!!

Re: Hřiště

(Zidan, 31. 7. 2011 21:35)

Co to tady meleš za nesmysly?
Pokud chceš něco dělat tak osobní iniciativě se meze nekladou.
Letos byly tři brigády a ty si nebyl ani na jedné!!!
Jestli chceš něco dělat tak můžeš třeba někdy místo Bače nalajnovat hřiště nebo místo mě a Pavla posíct trávu.
Ty tady zatím jenom nesmyslně vypisuješ co bys všechno udělal kdyby a co by,ale jinak nic!!!
Blbě kecat a psát umí každej,ale činy a skutky nikde.

Tak sežeň někde novou síť za branky,nechej vyrobit lavečky,domluv konečně se svým taťkem jestli by už nemohl po roce stálého připomínání navařit na branky háčky,aby se daly věšet sítě a nebyla to taková pakárna,domluv lidi na brigádu a pojďme něco dělat!!!
Jsem velice zvědavej jaký dobrovolníky mimo těch lidí co chodí pořád (bača,já,alda,vašek,radek,pavel m.,pavel p.,david,jirka,vlasta) ještě seženeš!!!
Jinak nevím proč sem pořád pleteš,že hrajeme fotbal pro Vlasty.
Co to je za další nesmysl z tvé klávesnice?
Příště než jsem napíšeš zase nějakou esej tak se raděj zeptej mě,bače nebo pavla maršálka ať máš přesné informace.

Re: Re: Hřiště

(Marinek RMCF 1902, 1. 8. 2011 12:30)

1. o brigádě vím o jedné a to sem ještě musel bohužel v nedělu do práce, jinak bych šel. s traktůrkm jezdit neumím, ale klidně se to naučím a budu jezdit. párkrát sem byl taky na hřiš´tu před zápasem s bačem, takže neříkej že sem nebyl nebo něco, ani vo tom nevíš. a co se týká hřiště úprav, tak sem hned po sezoně mluvil s pavlem a dalšíma lidma a všeci jo jo a nic !!! kdyby se to domluvilo a trochu se chtělo, tak to hřiště vypadá do nové sezony uplně jinak. další věc ty tvoje balony o kterých mluvíš deset let a strašně vykřikovals že sou potřeba že budou atd a kde sou??? a háčky na branku domlouval vlasta s ttem, já s tím nemám nic společnýho a tatovi sem to taky říkal tisickrát, ale nemá na to čas a není jedinej kdo by to udělal, takže taty nech byt a sežeň jinýho kdo to udělá a nebo to udělej sám !!! nechcu se hádat nebo něco řešit pořád dokola, je to oběť, beru to, ale sám to dělat nebudu a neudělám, kdyby se domluvili aspoń 4-6 lidí a vlítli na to, tak není co řešit. házím nápady a myšlenky co a jak aby to fungovalo a něco se už konečně dělo, když se ti to nelíbí, tak smůla, budu dáol vymýšlet a psat věci, aby se to konečně někdy uskutečnilo !!!

2. lavičky klidně udělám, sít seženu, balony klidně koupím ze svýho, branky natřu a donutím otca teda na ty háčky, když bude mít čas, klidně se pustím ani do nových střídaček, klidně to udělám sám, když osttní nejsou schopní a nechce se jim !!!

3. Jo a mám teď odolední a budu mět každej týden střídání směn, takže tréninky každých 14 dnů stihnu, zápasy všechny doufám, takže aspoń pozitivní změna pro mě, když ne pro trenéra nebo pro tým :-)

tréning

(Lojd, 1. 8. 2011 11:13)

Borci, nevim esi dneska dovalím na trenál. Mám nemocnýho řidiča, takže včil hledám nejakou jinou možnou alternativu dopravy. Takže se kdyžtak omluvám z trenálu. Dík

Přátelák

(Sparťan, 28. 7. 2011 21:58)

Sobotní přátelský zápas se pro neschopnost hráčů Lovčiček ruší!!!

Re: Přátelák

(1878, 29. 7. 2011 9:39)

to se dalo čekat :-( hnus!

Re: Přátelák

(Vaša, 29. 7. 2011 15:22)

Ne Bači to není neschopnost,ale pohodlnost,oni si jsou všichni moc dobře vědomi toho,že je nás tak akorát a že když přijdou na zápas tak většinou budou hrát,vždyt to je vidět jen na tom přístupu k tréninku je to velká škoda a hlavně by se měli nad tím zamyslet ti kterých se to týká přímo.

Re: Re: Přátelák

(Zidan, 30. 7. 2011 10:23)

Tak tohle je tady letitý problém.
Je sice pravda,že jsme loni skončili na 6.místě,ale s tímhle přístupem to může být letos opět boj o záchranu!!!
I já jsem byl po tom 6.místě plnej optimismu,ale už nejsem!

Spokojenost???

(Marinek RMCF 1902, 31. 7. 2011 11:36)

Nevím co se furt řeší, furt si stěžujem a proč, v jiných klubech i v klubech, který hrají vyšší soutěže byl, je a vždy bude problém s počtem hráčů. Lidi mají prácu, nebo jsou pohodlní nebo mají jiný záliby a koníčky, viz žáci. Ti kluci za každou cenu nemusí hrát fotbal a jít přes mrtvoly jak Vlasta Pitron. Mají floorball a jak je vidět baví je to víc, s tím nikdo nic neudělá. Bohužel fotbal v Lovčičkách za poslední 5-6 let upadá. Je to o přístupu ale ani týmy v krajským přeboru mají nky poblémy dat dohromady tým na zápas a nebo aby jich přišlo aspoň 12 na trénink. Říkal sem to již dřív, poďme si zahrát a pobavit se jako parta, která drží spolu a nejde o vítězství nebo o jakousi utopistickou myšlenku. Dřív mě to hodně vadilo, když se na zápasy lidi scházeli pozdě a bez omluvenek, to stejný tréninky. Dneska už to neřeším, protože je to zbytečný a je to marnej boj. Rušit fotbal není nejlepší myšlenka u žáků, ale jinak to nejde.Co se týče A týmu a nově teď B týmu, tak jde vždy o počet hráčů. Před touto sezonou byly myšlenky a naděje velký, bude zrod Béčka, lidí máme dost, ale na tréninky chodí tak půlka z nich, to stejný A tým. V B týmu nepůjde o výkonost a pokud to vydrží a pude to, že se ti kluci slezou a pobaví se, tak su pro a podporuju to, víc fotbalu, víc zábavy, ale osobně tomu nedávám naději, protože vidím problémy v A týmu. Když někteří hráči nejdou na trénink, nebo na zápas, tak ať nechodí, jejich problém, trénují pro sebe a ne pro ty, co chodí. Když bude dobrá parta která se nebude hádat a rozumí si spolu v kabině a po zápase si sednou společně na pivko a pokecají, tak je to lepší, než se trápit, doprošovat a něčeho dosáhnout. Osobně je mě, jestli z 10 zápasů prohraju 7 nebo 3. Jestli zkončíme 3 nebo 11. Mě je to jedno, když se pobavím a pokecám. Osobně na tréninky chodit budu, víkendy budu mět volný takže každej zápas stihnu a to mě stačí. Kdyby se to tak zavedlo, atmosféra se uvolní, budem hrát vklidu a myslím, že ty výsledky by mohli byt ještě lepší, než se nervovat, hádat a podobný věci. Je to můj názor, nerad bych zažil rozpad fotbalu, nebo nějaký velký hádky, ale vono to k tomu postupně spěje, tím, že se nechodí na tréninky, pozdě na zápasy, nejsou omluvenky atd. Myslím, že = neřešit to a jít s úmyslem se pobavit !!! Jestli se jednou stane, že borec z B bude muset hrát 2 zápasy, že nebude dost lidí v A, tím líp pro něho, protože si zahraje a pobaví se i s jinou partou lidí. klidně budu hrávat 2 zápasy po sobě, na úkor těch, co sedí doma u TV, jejich problém. Já nechápu pořád jednu utopistickou myšlenku Vlasty Pitrona, že fotbal je číslo 1, pak je dlouho nic a pak je zbytek. Přes mrtvoly budu fanatickej vůdce ve fotbalovým světě. Minulý týden na tréninku došlo asi 13 lidí v průměru, běhali sme, dali si fotbálek a jiný věci a to stačilo, žádný hádky, nesmysly atd bavili sme se a každej to dělal pro sebe a tak to má byt !!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178

následující »