Jdi na obsah Jdi na menu
 

Naše pravidla nejsou nijak složitá a není jich mnoho. Toto diskusní fórum slouží k výměně názorů a zodpovídání dotazů týkajících se především fotbalového klubu TJ SOKOL LOVČIČKY a prostě všeho, co s ním alespoň trochu souvisí.

Vítáni jsou všichni slušní diskutéři, kteří mají co říci ostatním a nebo se od ostatních chtějí dozvědět jejich názor.

Všechny příspěvky musejí být podepsány. A to tak, aby většina ostatních uživatelů
(i administrátora) věděla o koho se jedná.

Nechceme zde tedy žádné vulgarizmy a urážky, nebo osobní napadání. Ctíme názory ostatních i když s nimi nemusíme souhlasit a to samé očekáváme i od všech, kteří zde budou zanechávat své příspěvky.

Jako provozovatelé tohoto diskusního fóra si vyhrazujeme právo odstranění nevhodných příspěvků, případně zamezení přístupu těm diskutérům, kteří budou tato jednoduchá pravidla opakovaně porušovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Kobeřice-Lovčičky

(Banish, 15. 5. 2012 7:24)

Spíš veřejně prospěšný práce :))) kdo nedojde na zápas nebo tréning bez omluvy sbírá vajgly a bordel po špíle na tribunách a sundává sítě :)))

Re: Kobeřice-Lovčičky

(Koty, 16. 5. 2012 13:45)

Chtěl bych podtrhnout vše o čem píše Martin.A- teamu velká gratulace k výkonu.Kouba druhou půlku naprosto neskutečnej.B- kluci nevěšte hlavu,musíme příště víc zabrat.Začátek byl výbornej,jen to udržet :) Ještě bych se vyjádřil k tomu co níže píše jakýsi pan sparťan.Nevím kdo to je,ale to co tam navrhl není podle mě úplně od věci.Jen bych výraz fyzických trestů překvalifikoval na fyzických testů.
Vím jak nás vždycky nakopla soutěživost.Ke konci sezóny taková malá olympiádka.Různé běhy na čas,hod míčem,kopy na bránu .......
Jo ještě jsem chtěl podpořit Banishův příspěvek začátky.Mám podobné pocity.

Re: Re: Kobeřice-Lovčičky

(spartan, 16. 5. 2012 18:12)

Tak pan Rasta nevi kdo jsem:-),to je parada:-) budu te na tech treninkach strašit Rastiku:-):-)!

Pro ORFIHO,jsme MISTŘI.

(Zidan, 13. 5. 2012 22:06)

Je to tady Romane.
Jak si mi ještě v zimě psal abych se ozval až něco vyhrajeme,tak já se ti teda ozívám.Sice jsme už loni vyhráli FA Cup,ale to je jedno,protože letos máme TITUL v PL.
Já sám už jsem tomu moc nevěřil když jsme stráceli pár kol do konce 8 bodů,ale stal se zázrak a to i v posledním zápase.

Re: Pro ORFIHO,jsme MISTŘI.

(1878, 13. 5. 2012 23:28)

Je to tady v celé "historii" city je zisk 2 titulu..
Historie united 19 titulu..
Taže ,když se budeš ozývat jednou po 44letech tak to přežiji.. :-)
Jak si napsal stal se zázrak,že tenhle ancábl vyhrál!
Jenže zázraky trvají jen chvíli, vždycky jen chvíli, než přijde krutá realita. Gratulace k titulu.Fuj ,ale to se mě nepsala ta gratulace dobře...

Re: Pro ORFIHO,jsme MISTŘI.

(marinek rmcf 1902, 14. 5. 2012 7:28)

gratulace citizens, v anglii preju chelsea ale citi me potesilo mile, takze to nakonec dopadlo dobre.
jinak vcera s kobe. b tym bojoval naplno, vedli sme, ale nakonec prohrali. doufam, ze sem pomohl. jen tak dal kluci a dem na sardu. a tym bojoval a po dlouhe dobe, sem videl u a tymu vykon jako jeden tym, maximalni bojovnost a fotbalovost. skoda, kdyby byla remiza, bylo by to lepsi, ale vykon byl dobrej a pozitivni. diky za fotbal kluci a pristi vikend se jede dal.

jinak pripominam uterni dobrovolny trenaly !!! 17:30

ACS

(Marinek RMCF 1902, 11. 5. 2012 20:04)

http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-liga/clanek/426048-sparta-vyhodila-trenera-haska-hrebik-jako-gsm-konci-take-novy-kouc-prijde-v-lete.html#hp-sez

konečně i ,,železná Sparta,, pochopila, že hašek je zlo a hřebík je lepší když vede mladý hráče, než přestárlý amatéry, jak se píše v názvu ,,ACS,,. Sparta je zlo fotbalu a pokud nezmění přístup k fotbalu a celou strategii, tak ,,slavný Matějovský,, povede za pár let spartu v čele zástupu do druhé ligy vedle baníku a fc bohemians. předvedenýfotbal, jako celá zpackaná sezona je hrůza a jeden velkej chaos a zmatek. fotbal nudnej a o ničem, jedinej řepka z hráčů utekl když byl čas, a to ještě s pomocí vedení paradoxně. důchodci jako brabec nebo jarošík jsou 20 let za zenitem a zkažení mládí typu kadlec a spol namistrovaných amatérů, kteří se ndokážou prosadit v mládežnických týmech jsou jen důkazem obrazu úplatků a komunistického výběru antifotbalu !!! Titul je jednoznačně na severu čecha plzeň, kterou každej odepisoval po sezoně, hraje až do posledního kola o titul a předběhla v čele s horváthem spartičku. myšlení a vymazaný mozky z letné jsou k smíchu českýmu fotbalu a torchu toho štěstíčka snad do stínu ACS přinese nový trenér, kterej změní celou zkaženou filozofii těžící z jména. zase bez titulu je k vzteku. vlastní fanoušci hážou dýmovnice a dělobuchy po vlastních hráčích, hard core gesta a slogany jsou jen střípky z občasných úspěchů ... fotbal je jinde, momentálně naštěstí daleko od díry letná. sparta musí hrát o titul každej rok, musí hrát poháry a držet český fotbal. místo toho se topí ve vlastní kalné kaluži a umí akort slně mluvit do kamery v televizii NOVA :-) kde jsou časy,kdy sparta byla jméno, hráči byli uznávaní v evropě, měli respekt a několikrát vyhráli ligu mistrů,v tehdejší době!!! a taky nechápu jak někdo z moravy může fandit nesmyslu typu ACS ??? jedině FCB, že Pavle Pouchlý ??? :-) :-) :-)

Re: ACS

(1878, 12. 5. 2012 1:53)

budu reagovat ,ale ne dnes jsem unaven..

Re: Re: ACS

(Marinek RMCF 1902, 12. 5. 2012 9:46)

orfi, nereaguj :-) ale rád bych si přečetl tvůj názor na ACS !!! až nebudeš unavenej, tak prosím,napiš, těším se :-) jak sem slíbil, tak reagovat zpětně nebudu, takže napiš cokoliv. O nás bez nás :-)

Re: ACS

(John Terry, 12. 5. 2012 10:00)

Pavla nechme teď být. Má starosti s rezervací DVOU míst na letošní hody. Vydělává na rozbitou postel a řeší zcela nové věci jako antikoncepce, plínky a ultrazvuk. Jen mě Marku prosím řekni, ve kterém roce (letech???) Sparta vyhrála tehdejší ligu mistrů?

Re: ACS

(1878, 12. 5. 2012 13:02)

Za posledních zhruba 8 let se ve Spartě vystřídalo asi 6 trenérů! Slušnej ranec...A tituly byly 3! To není žádná sláva.. Pak začala nová vize "spartalona" a jak začala? Příklad u Jozefa z Kočkovců už tehdy to bylo řešení na 50%, že odešel jen Chovanec, pokud by odešli ronvou oba, pak byla šance, že se něco změní, takto to nemohli myslet vážně, když si 1 ze 2 vůdců nechají a jdou dál. Ale Hašek měl zřejmě delší smlouvu, tak by ho museli vyplatit.To svinstvo, nepáchá Hřebík, ale napachálo ho oněch 6 trenérů(bez výjimky).Když už jsme u Jozefa z Kočkovců, tak si taky uvědomte, že to byl právě on, který vyhnal ze Sparty na naše český poměry celkem slušný hráče a tím navíc nepřímo nastartoval Plzeň. Grigar, Petržela, Kolář, Limberský, Horváth,Sylvestre. Jakjsem řekl bačovi,když jsem byl naposled doma "spartalona" vydrží maximálně rok možná dva pak je všechny vyhodíte..na konkurenci v evropě jsou potřeba mladí a havně talentovaní fotbalisté a ti momentáně v česku nejsou (což je škoda). A co se týče historie před rokem 1989 to snad ví každej,že byla preferovanej tým,ale opravdu nemá cenu se teď tím vůbec zabývat.Osobně tanhle klub nemám rád a nějak mě vcelku nezajímá..
Takže zbývá popřát veselou cestu k zaniku velkého snu...Jinak také nechápu osoby co žijí na moravě a fandí těmhe existencím :-( Jinak jsem maro nezjistil,kde jsi vzal tohle - kde jsou časy,kdy sparta byla jméno, hráči byli uznávaní v evropě, měli respekt a několikrát vyhráli ligu mistrů,v tehdejší době!!! Hledal jsem všude a nic? No ještě mrknu na pravěké společnosti jako doba doba kamenná,bronzová,železná a snad u železné bych měl jistou šanci :)

Re: Re: ACS

(Marinek RMCF 1902, 12. 5. 2012 18:14)

stačí si najít hitorii klubů a jejich ročníky jako Dukla praha, Slavia Praha a Sparta praha a středoevropský pohár v 30. a 40. letech. předchůdce LM a kolikrát tyto týmy vahráli. dukla tuším 3x, slavia taky tak nějak a sparta dokonce 5x, nevím to přesně ty čísla ale je to tak ... tak pokud nevíš, jaký poháry se hráli dřív, tak nevíš nic o fotbale. a pravěk,? to je FA cup nebo co propgujete za zkaženou soutěž, která se hrála už právě v pravěku :-) KOnec !!!

Re: Re: Re: ACS

(Marinek RMCF 1902, 12. 5. 2012 18:17)

http://cs.wikipedia.org/wiki/St%C5%99edoevropsk%C3%BD_poh%C3%A1r
jen pro info. později pohár evropských zemí ...
kdo umí číst tak at čte !!!

Re: Re: Re: Re: ACS

(John Terry, 12. 5. 2012 18:59)

Ty volku, máš to hned na druhým řádku toho svýho odkazu: účast v ní byla omezena pouze na kluby z Rakouska, Maďarska, Československa, Švýcarska, Rumunska, Itálie a Jugoslávie!!! Nepřepínej Marku!!!

Re: Re: Re: Re: Re: ACS

(1878, 12. 5. 2012 19:31)

ach jo :-( opravdu volek.. :-))

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ACS

(Marinek RMCF 1902, 13. 5. 2012 21:29)

však nikdo netvrdil, že tam hrála celá evropa volci !!! neznáte ani historii nejlepší fotbalové soutěže - ostudy !!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ACS

(1878, 13. 5. 2012 21:52)

pokud vím tak historie ligy mistru začala v roce 1955!!!
a neměla nic společného s mitropa cupem,který se hrál nezavisle na pmez..

SPARTA MISTR LIGY JE!!!

(spartan, 12. 5. 2012 20:05)

SPARTA PRAHA BYLA ,JE A NAVŽDY BUDE MISTR LIGY! A par hlópáku na tem nic nezmeni!!

Re: SPARTA MISTR LIGY JE!!!

(Zidan, 12. 5. 2012 22:22)

A dalších pár hlópáků tomu věří.

Spartalona-naděje na pokraji zkázy

(Zidan, 12. 5. 2012 16:49)

Já osobně Spartu taky nesnáším a nepřeju ji nic dobrého,dokonce jsem ji nikdy ani nefandil v evropských pohárech,protože je prostě nemám rád.Mít rozpočet na naše poměry astronomických 300 miliónů,což je asi 4 krát víc než Plzeň nebo Liberec a zahrát 2 koukatelný zápasy za sezónu je ubohost.Sparta se prezentovala velice špatným fotbalem a hrát na jednoho útočníka se naposledy vyplatilo v roce 2004 naší repre na Euru v Portugalsku.Jinak co se týče toho,že jim fandí Bača s Koubem tak to je úplně jasný.Všichni co je známe víme,že to jsou hodní a dobří kluci a mám je opravdu rád,ale evidentně to nemají v hlavě v pořádku.Jenže říkej bláznovi,že je blázen,ale on ti stejně neuvěří.Už raději končím,protože až si tohle všechno přečte Bača tak ho zase popadne amok nasere se a bude pěkně nevrlej,takže s ohledem na jeho zdraví už končím.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178

následující »